Gościniec Chorzowski - pokoje gościnne w centrum Chorzowa

Gościniec Chorzowski  znajduje się w centrum Chorzowa  niecałe 6km od centrum Katowic (woj. śląskie) na ulicy Wolności  w ponad 100 letniej zabytkowej kamienicy. Do dyspozycji naszych Gości jest 19 pokoi (z czego 15 pokoi o podwyższonym standardzie) z 38 miejscami noclegowymi . W każdym pokoju o podwyższonym standardzie znajduje się telewizor lcd, telefon, internet, luksusowa łazienka i chłodziarka.
Pokój można wynając już od 90zł. Dysponujemy czterema garażami, które są do dyspozycji naszych gości po wcześniejszej rezerwacji miejsca. Dodatkowo w pobliżu znajdują się trzy parkingi na których można bezpiecznie zostawić swój samochód.

Więcej informacji o pokojach znajduje się w sekcji pokoje.

Zachęcamy również do oglądania naszej galerii.

 

Pobyt w naszym Gościncu pozwoli Państwu komfortowo spędzić czas w wyjątkowych wnętrzach zabytkowej kamienicy. Ulica Wolności  jest jednym z najpiękniejszych deptaków na Śląsku. Mimo położenia Gościńca w samym centrum Chorzowa, zapewnimy Państwu ciszę i spokojny nocleg, gdyż ulica Wolności jest zamknięta dla ruchu kołowego.

 

 

Gościniec Chorzowski - recepcja hotelu, noclegi w Chorzowie Gościniec Chorzowski - pokój w hotelu,nocleg Chorzów Gościniec Chorzowski - wejście główne, hotele w centrum Chorzowa Gościniec Chorzowski - holl głowny, hotel Chorzów Gościniec Chorzowski - pokój z piecem , tanie pokoje Chorzów